Domů » Stoly a stolové podnože » Dílenské a laboratorní stoly

Dílenské a laboratorní stoly

Navrhujeme a vyrábíme kovové pracovní stoly do dílen, výrobních provozů a laboratoří, dle našich modelových řad, nebo na zakázku. Rádi Vám dodáme kompletní řešení celého pracoviště s veškerým příslušenstvím. Máme zkušenosti s kusovou i sériovou výrobou.

Nevíte si rady s detaily - jakou zvolit desku, konstrukci stolu, jak velké zvolit profily? Koukněte na náš průvodce O stolech.


Dílenské stolynahoru ↑

Vyrábíme kvalitní celosvařované dílenské ponky včetně veškerého dílenského vybavení (police, regály, skříně, apod.). Nosná kovová konstrukce je vyrobena z ocelových profilů s povrchovou úpravou, vypalovací práškovou barvou (komaxit), dle vzorníku RAL. Stoly Vám rádi dodáme včetně pracovní desky, rektifikačních prvků a dalšího příslušenství.


Vyrábíme:

  • Celosvařované i montované dílenské stoly a ponky
  • Antistatické ESD pracovní stoly pro EPA pracoviště

Laboratorní stolynahoru ↑

Vyrábíme kovové stoly do laboratoří a čistých prostor. Máme vlastní řadu modulárních stolů s vysokou nosností pro umístění laboratorních zařízení i běžnou laboratorní práci. Laboratorní stoly vybavujeme vysoce odolnými pracovními deskami s možností vyfrézování otvorů na výlevky a jiné příslušenství.

Nosná kovová konstrukce je vyrobena z ocelových profilů s povrchovou úpravou, vypalovací práškovou barvou (komaxit), dle vzorníku RAL.

Kam dále


Chcete s něčím poradit?

Volejte, pište!


+420 723 269 789
novotny@technovo.cz


Poptávkový formulář