Výroba stolu na zakázku

Navrhujeme a vyrábíme moderní stoly na míru vašim představám. Specializujeme se na výrobu dubových stolů s kovovou podnoží, ale zvládneme dodat i stůl s kamenem a dalšími materiály.

Jídelní stůl s lamino deskou a atypickou kovovou podnoží
Moderní stůl na zakázku, plechová kulatá deska
Luxury dining table black metal legs solid oak top

Popusťte uzdu své fantazii

Představte si stůl svých snů a pošlete nám zadání s rozměry a popisem materiálů. Pokud nám nebude něco jasné, tak se vám ozveme, doptáme se na detaily a následně vám pošleme cenovou nabídku. U složitějších designů nejdříve ladíme vzhled přes vizualizace.

Vsaďte na zkušenosti a špičkovou péči

Vyhněte se dohadům o kvalitě, nebo náročné koordinaci více řemeslníků. Jděte na jistotu tisíců vyrobených stolů, špičkového řemeslného zpracování a širokých materiálových možností.

Posaďte se ke stolu svých snů

Zažijte potěšení z krásného stolu přesně podle vašich představ. Pohlaďte si jedinečnou desku z těch nejlepších materiálů a usedněte k ocelově pevné konstrukci, která vám vydrží desítky let.

Než objednáte

Výroba stolu na zakázku může být někdy dlouhý a náročný proces plný otázek a nejistoty. Abychom vám to trochu ulehčili, tak jsme pro vás připravili odpovědi na ty nejčastější otázky, které k výrobě nové stolu na zakázku neodmyslitelně patří.

U složitějších návrhů to děláme úplně běžně. Zákazník nám pošle hrubé zadání, my pošleme první vizošku a potom postupně procházíme různé designové úpravy, než je návrh přesně podle představ. Většinou to zabere tři až pět kol, než se dobereme k finálnímu designu. Vizualizace nejsou zpoplatněné ani nijak omezené, jen to občas chvilku trvá, než zapracujeme všechny změny.

Po odsouhlasení vizualizace aktualizujeme cenovou nabídku a po jejím odsouhlasení jdeme do výroby.

Table for 4-6: minimum 150cm, ideally 180cm+

Table for 6-8: minimum 180cm, ideally 200cm+

Table for 8-10: minimum 200cm, ideally 240cm+

Ano, určitě to možné je. Stačí když nám pošlete, jaký design se vám líbí a k němu požadované rozměry, případně materiál desky, pokud chcete jiný, než dubový masiv.

Nejčastěji děláme s dubovým masivem, ale máme skvělé dodavatele na kámen i další materiály ve špičkové kvalitě.

Pokud to bude jenom trochu možné, tak vám stůl přivezeme osobně i s výnosem. Pokud by nás dělila velká vzdálenost, domluvíme se na předání pomocí nasmlouvaného přepravce.

Na zakázkové stoly si většinou bereme zálohu 60-70% předem – platba vůči zálohové faktuře bankovním převodem. Doplatek po dodání.

Pokud se jedná o jednoduché zakázkové úpravy (jednoduchá změna rozměrů/materiálů u našich designů) bereme si dopředu 100%.

Tady bude záležet na aktuálním vytížení dílny, ale také na tom, jak rychle spolu proběhneme vizualizace, které trvají zpravidla nejdéle. Odhadem se dá říct, že to bude někde mezi 6 až 10 týdny.

- John

..The processing of the legs is one big show, we are thrilled. The finish is beautiful. We were a little bit afraid of the look not to be too industrial, but we are absolutely satisfied. We're excited about the vibrant colors anyway.. the board is awesome, thank you.

Thanks for the great table, it made us happy!

– Aneta

Chtela jsem Vám moc poděkovat za stůl, který už máme od včerejšího dne doma. Jsme z něho oba neskutečne nadšeni, opravdu se Vám moc povedl, předci naše očekávání. 🙂 Nijak se nehýbe, ani ve směru délky, takže i v tomto ohledu je vše perfektní. A křesla se nám pod desku také krásné vlezou i s podruckami. Ještě jednou velmi děkujeme a věřím, ze to nebyla naše poslední objednávka u Vás. Rádi Vás doporučime dalším!

- Peter

The table is beautiful. I have finished the photo and will send it.
It's in the main room, so it's the first one I see when I come in and it's really cool.
Everybody admires him so much?
Have a great day and we'll be sure to create something else.

Objednejte si stůl vašich snů

Just a few clicks and leave the rest to us

Adresa doručení stolu
Popište nám krátce design stolu, hlavní rozměry, materiál desky, povrchové úpravy (barvy laků, odstíny/dekory desek) a další detaily, které vás napadnou.
Updating…
  • No products in the basket.