Jídelní stůl Ramla

Moderní jídelní stůl s masivní dubovou deskou a bytelným kovovým podnožím

Generacemi ověřená konstrukce v moderním industriálním kabátku. Ramla je o pohodlném sezení kolem dokola celého stolu, prvotřídních materiálech a pečlivě zpracovaných detailech.

Vneste do svého života řád a stabilitu

Základem stolu je bytelná, kovová podnož, která je důkladně svařená a pečlivě vybroušená v několika krocích do podoby jednolitého rámu. Deska je tak podepřená v celé její délce a výsledný stůl je stabilní a pevný jako skála. 

Jídelní stůl dub masiv kovové podnoží
Designový jídelní stůl v industriálním stylu. Kovové nohy a masivní deska.
Jídelní stůl dub masiv černé kovové nohy

Začněte každý den dotykem přírody

Čtyři centimetry silná masivní deska je složená z pečlivě vybraných dubových fošen a vytmelená ze všech stran. Deska je natřená dvěma vrstvami odolného voskového oleje, který ji skvěle chrání a dodává jí neopakovatelně hebký dojem.

Moderní jídelní stůl s masivní dubovou deskou a kovovýma nohama.

Prémiové ruční zpracování

Nechte se hýčkat ručně vyladěnými detaily od těch nejlepších řemeslníků. Objevujte hladce napojené linie, čistě vybroušená spojení a jedinečnou krásu dubového dřeva.

Krásné, ručně vybroušené detaily

Pečlivě vytmelené suky sladěné s přírodní kresbou  

Prémiový práškový lak 

Než nakoupíte

Výběr nového stolu může být dlouhý a náročný proces plný nejistoty a otázek. Abychom vám to trochu ulehčili, tak jsme pro vás připravili odpovědi na ty nejčastější otázky, které k nákupu nového stolu neodmyslitelně patří.

Stůl pro 4-6: minimálně 150cm, ideálně 180cm+

Stůl pro 6-8: minimálně 180cm, ideálně 200cm+

Stůl pro 8-10: minimálně 200cm, ideálně 240cm+

Stoly vyrábíme vysoké 75cm. Pokud budete chtít výšku změnit, napište nám to prosím do poznámky během objednávky.

Ano, stoly vyrábíme na zakázku. Změna rozměrů o několik centimetrů je zdarma, větší změny ceníme podle nárůstu materiálové náročnosti a pracnosti výroby.

Ano, možné to je. Stačí si vybrat z dekorů dole během objednávky. 

Pro běžnou údržbu vám stačí mírně navlhčená utěrka. Aby vám dubová deska vydržela dlouhá léta jako nová, doporučujeme ji jednou měsíčně ošetřit Osmo čističem.

Jak pečovat o olejované dubové desky.

Jak pečovat o podnoží s práškovým lakem.

Stačí když nám pošlete 3D model židlí od výrobce a my vám zdarma uděláme vizualizaci se stolem. Pokud výrobce 3D modely nenabízí, tak se domluvíme na osobní návštěvě u nás ve výrobě, kde to prakticky ozkoušíme 1:1.

Ano, máme v nabídce dvě vlastní židle – Zetu a Nomu. Pokud byste chtěli víc místa i pohodlí, pak koukněte na jídelní křeslo – Gori.

Aktuální doba výroby je uvedená vždy dole u objednávky.

Veškerý nábytek vyrábíme ručně a na zakázku a je tedy možné, že se termín výroby může změnit v závislosti na aktuálním vytížení, nebo dostupnosti materiálů. O jakýchkoli změnách oproti původnímu odhadu vás budeme dopředu informovat.

Bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám pošleme fakturu na plnou částku a po její úhradě zařadíme vaši objednávku do výroby.

Jakmile objednáte, nemusíte se o nic starat. Stůl vyrobíme, smontujeme, pečlivě zabalíme a pošleme k vám. Než ho předáme dopravci, tak vám zavoláme a domluvíme se na termínu závozu. 

Doprava zdarma je k prvním dveřím a platí pro celou ČR. Pokud jste od nás cirka do 100km, tak vám vše přivezeme, vyneseme, vybalíme a předáme osobně. 

 

Určitě ne. Nohy stolu jsou podlepené odolným filcem z pravé ovčí vlny, díky kterému můžete se stolem pohodlně šoupat a podlahy zůstanou jako nové.

Stačí nám napsat email s rozměry a my vám ho na míru vygenerujeme. 3D modely posíláme buď .STP, .IGS nebo .OBJ

– Kateřina F.

Jsme moc spokojení, kvalitní provedení 🙂 Máme stůl 180 cm a lavici 145 cm, podnož v antracitu.

– Klára Týfová

Úžasný stůl, precizně zpracovaný, na naše přání z tmavších lamel. Ani po půl roce doma nám nestihl zevšednět. Jsme nadšení, proto jsme objednávali další stolek, tentokrát konferenční.

Skvělá je i komunikace s panem majitelem, nic není problém, nelze hodnotit jinak než nejvyšší známkou. Děkujeme!!

– Marcela

Stůl je tak nádherný, prostorný a heboučký, že jsem začala trávit více času u stolu..:) Doručení bezproblémové a personál velice vstřícný.. Skvělá práce, díky moc!

Vyberte si stůl svých snů

Stačí pár kliknutí a za několik týdnů ho máte doma

Aktuální doba dodání je 4 až 8 týdnů
Doprava zdarma

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Aktualizace...
  • Žádné produkty v košíku.