Jídelní stůl Zamani Premium – dub masiv

od 20,408 

Oblíbený jídelní stůl pro 4 až 6 osob s nadčasovou, ručně vyráběnou kovovou podnoží. Deska je z nádherného masivního dubu s barvitou kresbou a přiznanými suky. Natřeno dvěma vrstvami voskového oleje OSMO. Více ↓

Zrušit výběr
Typ hrany
Struktura desky
Výška stolu
Barva laku
Poznámka

Poznámka k výrobnímu provedení
Celkem zakoupilo už 62 zákazníků

Moderní jídelní stůl pro 4-6 osob s deskou z průběžné dubové spárovky a bytelnou kovovou podnoží.

 

Tento stůl se hodí k lavici Zamani.

 

 

Deska

Deska stolu je vyrobena ze čtyři centimetry silné průběžné dubové spárovky. Tyto desky vyzdvihují přirozenou strukturu dřeva a jsou tím nejlepším, co můžete doma mít. Masivní dubové desky jsou velmi odolné, příjemné na dotek a při rozumném zacházení vám vydrží celý život. Desky z masivu natíráme dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje od výrobce OSMO. Voskový olej desku skvěle chrání proti běžnému poškození, opticky zvýrazňuje strukturu dřeva a přitom nechává desku přirozeně “dýchat”. Na fotkách je vidět deska v provedení s přírodní hranou a přiznanými suky. Pokud budete chtít méně suků, nebo desku s rovnou hranou,napište nám to prosím do poznámky. Změna je bezplatná.

 

Deska je k podnoži přišroubována pomocí tzv. závrtných matic, které v desce vytvoří pevný kovový závit. Díky tomu se nemusíte bát nevratného poškození desky během stěhování, nebo při jakékoliv demontáži.

 

Tento stůl vyrábíme také ve verzi s napojovanou dubovou spárovkou, nebo s laminovanou dřevotřískou.

 

 

Podnož

Podnož je svařena z profilů 8 x 2 cm a tvoří tak jednolitý, bytelný a prakticky nezničitelný ocelový rám. Podnož podpírá desku v celé její délce a tím ji chrání proti průhybu. Podnože lakujeme odolným práškovým lakem (tzv. komaxitem) s možností volby odstínu dle vzorníku RAL. V základu nabízíme černou, antracitovou, nebo signální bílou.

 

Podnože pro jídelní stoly vyrábíme standardně menší než desku o 2,5cm z každé strany.

 

Pokud si chcete koupit jen samotnou podnož, pak klikněte na podnož bez desky Zamani Premium.

Hmotnost -
Rozměry -

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jídelní stůl Zamani Premium – dub masiv”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.