Konferenční stolek Raka s poličkou

Konferenční stolek ocel a dub. Raka s poličkou

Moderní konferenční stolek s dubovou deskou a ručně vyráběnou kovovou podnoží.

Zažijte kovový klid

Základem stolku je bytelná, kovová podnož, která podepírá desku v celé její délce. Díky tomu můžete zůstat v klidu pokaždé, když budou kolem děti, nebo když si nebudete mít zrovna v obýváku na co stoupnout. Tenhle stolek vydrží všechno.

Černý konferenční stolek s dubovou deskou a poličkou
Konferenční stolek s masivní dubovou deskou kovové podnoží
Konferenční stolek s poličkou černé kovové nohy masivní dubová deska

Hoďte si nohy na dubový

Dopřejte si pohodlí po náročném dni a hoďte si nohy na krásnou masivní desku z pečlivě vybraných dubových fošen. Nebojte, nic se jí nestane, je natřená dvěma vrstvami odolného oleje, který ji nejenom perfektně chrání, ale zároveň jí dodává úžasně hebký povrch.

Luxusní konferenční stolek s masivní dubovou deskou, poličkou a kovovou podnoží

Prémiové ruční zpracování

Nechte se hýčkat ručně vyladěnými detaily od těch nejlepších řemeslníků. Objevujte hladce napojené linie, čistě vybroušená spojení a jedinečnou krásu dubového dřeva.

Krásné, ručně vybroušené detaily

Pečlivě vytmelené suky sladěné s přírodní kresbou  

Prémiový práškový lak 

Než nakoupíte

Výběr nového stolku může být dlouhý a náročný proces plný nejistoty a otázek. Abychom vám to trochu ulehčili, tak jsme pro vás připravili odpovědi na ty nejčastější otázky, které k nákupu nového stolku neodmyslitelně patří.

Ano, stolky vyrábíme na zakázku. Změna rozměrů o několik centimetrů je zdarma, větší změny ceníme podle nárůstu materiálové náročnosti a pracnosti výroby.

Ano, možné to je. Stačí si vybrat z dekorů dole během objednávky. 

Deska i police jsou ze 4cm silné masivní dubové spárovky.

Výšku police posouváme proporcionálně s výškou stolku. U stolku vysokého 45cm je horní plocha police přibližně 22cm od země.

Určitě ne. Nohy stolku jsou podlepené odolným filcem z pravé ovčí vlny. Díky tomu s ním můžete pohodlně šoupat a podlahy zůstanou jako nové.

Pro běžnou údržbu vám stačí mírně navlhčená utěrka. Aby vám dubová deska vydržela dlouhá léta jako nová, doporučujeme ji jednou měsíčně ošetřit Osmo čističem.

Jak pečovat o olejované dubové desky.

Jak pečovat o podnoží s práškovým lakem.

Jakmile objednáte, nemusíte se o nic starat. Stolek vyrobíme, smontujeme, pečlivě zabalíme a pošleme k vám. Než ho předáme dopravci, tak vám zavoláme a domluvíme se na termínu závozu. 

Doprava zdarma je k prvním dveřím a platí pro celou ČR. Pokud jste od nás cirka do 100km, tak vám stolek přivezeme, vyneseme, vybalíme a předáme osobně. 

Bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám pošleme fakturu na plnou částku a po její úhradě zařadíme vaši objednávku do výroby.

Aktuální doba výroby je uvedená vždy dole u objednávky.

Veškerý nábytek vyrábíme ručně a na zakázku a je tedy možné, že se termín výroby může změnit v závislosti na aktuálním vytížení, nebo dostupnosti materiálů. O jakýchkoli změnách oproti původnímu odhadu vás budeme dopředu informovat.

Stačí nám napsat email s rozměry a my vám ho na míru vygenerujeme. 3D modely posíláme buď .STP, .IGS nebo .OBJ

– Vladimíra

Se stolkem jsem moc spokojená, vzhledem i funkčností bezvadný.

– Radomír

Jsem nadmíru spokojen od zacatku do konce. Objednávkový system velmi dobre přehledný, objednavku jsem ihned uhradil on-line. Férové dopočítání za atypické rozměry. Kdekdo jiny by uctoval nesmyslné příplatky. Dodavatel reagoval bleskově rychle, doručení me tez překvapilo. Výrobky i balení jsou velice precizně provedeny. Stoly zdobí jídelnu a obývák. Poctivá prace.

– Milan

Podnož je zpracována opravdu kvalitně a přesně a konferenční stolek vypadá parádně. Také oceňuji velice dobře zabalené zboží pro přepravu. Všem mohu doporučit.

Vyberte si stolek svých snů

Stačí pár kliknutí a za několik týdnů ho máte doma

Výška stolu
Poznámka
  

Aktuální doba dodání je 4 až 8 týdnů
Doprava zdarma

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Aktualizace...
  • Žádné produkty v košíku.