Konferenční stolek Spider

Moderní konferenční stolek s dubovou deskou a kovovou podnoží. Spider jr.

Jen co jsme načrtnuli první křivky jídelního stolu Spider tak nám bylo jasné, že bude potřebovat malého bráchu do obýváku. Tak tady je. Spider junior.

Vylaďte si obývák k dokonalosti

Ikonický stolek v moderním industriálním designu, který v sobě spojuje to nejlepší ze světa pevného kovu a krásy dubového dřeva.

Luxusní konferenční stolek s masivní dubovou deskou a kovovou podnoží
Designový konferenční stolek s dubovou deskou a kovovýma nohama.

Hoďte si nohy na dubový

Dopřejte si pohodlí po náročném dni a hoďte si nohy na krásnou masivní desku z pečlivě vybraných dubových fošen. Nebojte, nic se jí nestane, je natřená dvěma vrstvami odolného oleje, který ji nejenom perfektně chrání, ale zároveň jí dodává úžasně hebký povrch.

Konferenční stolek s masivní dubovou deskou
Detail okraje dubové desky a kovové podnože u stolku Spider.

Zažijte kovový klid

Základem stolku je bytelná, kovová podnož, která podepírá desku v celé její délce. Díky tomu můžete zůstat v klidu pokaždé, když budou kolem děti, nebo když si nebudete mít zrovna v obýváku na co stoupnout. Tenhle stolek vydrží všechno.

Moderní konferenční stolek s ocelovou podnoží a dubovou deskou
Designový konferenční stolek s dubovou deskou a kovovýma nohama. Masiv a ocel. Spider jr.
Detail kovové podnože u dubového stolku Spider.

Prémiové ruční zpracování

Nechte se hýčkat ručně vyladěnými detaily od těch nejlepších řemeslníků. Objevujte hladce napojené linie, čistě vybroušená spojení a jedinečnou krásu dubového dřeva.

Krásné, ručně vybroušené detaily

Pečlivě vytmelené suky sladěné s přírodní kresbou  

Prémiový práškový lak 

Než nakoupíte

Výběr nového stolku může být dlouhý a náročný proces plný nejistoty a otázek. Abychom vám to trochu ulehčili, tak jsme pro vás připravili odpovědi na ty nejčastější otázky, které k nákupu nového stolku neodmyslitelně patří.

Ano, stolky vyrábíme na zakázku. Změna rozměrů o několik centimetrů je zdarma, větší změny ceníme podle nárůstu materiálové náročnosti a pracnosti výroby.

Ano, možné to je. Stačí si vybrat z dekorů dole během objednávky. 

Jakmile objednáte, nemusíte se o nic starat. Stolek vyrobíme, smontujeme, pečlivě zabalíme a pošleme k vám. Než ho předáme dopravci, tak vám zavoláme a domluvíme se na termínu závozu. 

Doprava zdarma je k prvním dveřím a platí pro celou ČR. Pokud jste od nás cirka do 100km, tak vám stolek přivezeme, vyneseme, vybalíme a předáme osobně. 

Bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám pošleme fakturu na plnou částku a po její úhradě zařadíme vaši objednávku do výroby.

Aktuální doba výroby je uvedená vždy dole u objednávky.

Veškerý nábytek vyrábíme ručně a na zakázku a je tedy možné, že se termín výroby může změnit v závislosti na aktuálním vytížení, nebo dostupnosti materiálů. O jakýchkoli změnách oproti původnímu odhadu vás budeme dopředu informovat.

Určitě ne. Nohy stolku jsou podlepené odolným filcem z pravé ovčí vlny. Díky tomu s ním můžete pohodlně šoupat a podlahy zůstanou jako nové.

Pro běžnou údržbu vám stačí mírně navlhčená utěrka. Aby vám dubová deska vydržela dlouhá léta jako nová, doporučujeme ji jednou měsíčně ošetřit Osmo čističem.

Jak pečovat o olejované dubové desky.

Jak pečovat o podnoží s práškovým lakem.

Stačí nám napsat email s rozměry a my vám ho na míru vygenerujeme. 3D modely posíláme buď .STP, .IGS nebo .OBJ

Vyberte si stolek svých snů

Stačí pár kliknutí a za několik týdnů ho máte doma

Výška stolu

Aktuální doba dodání je 4 až 8 týdnů
Doprava zdarma

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Aktualizace...
  • Žádné produkty v košíku.