Postel Bela

Kovová postel s dubovým čelem v moderním industriálním designu

Na začátku byla touha vytvořit perfektní kovovou postel – pevnou, absolutně nerozvrzatelnou, s krásnými dubovými prvky a řadou řemeslně propracovaných detailů.

V plné síle. Každý den.

V životě vítězí ti, kdo vydrží dlouho poté, co ostatním dávno došel dech. Klíčem k úspěchu je tvrdá práce, disciplína, ale také umění efektivně a vydatně odpočívat. 

S disciplínou vám nepomůžeme, ale na skvělý odpočinek, bychom tu něco měli. 

Kovová postel Bela

Kovově klidná noc

Pevný, přibližně 150kg vážící kovový rám je zárukou dlouhodobé stability a absolutní nerozvrzatelnosti. Testováno na lidech.

 

Hřejivá energie lesa

Čelo postele jsme osadili trojicí krásně širokých dubových fošen, které dodají vaší ložnici vůni lesa a které vás příjemně zahřejí pokaždé, když se o ně opřete.

Vymazlené detaily

Ergonomicky zakloněné čelo vám zpříjemní i delší čtení, nebo koukání na film. Velké oblé rohy zabrání nechtěnému nakopnutí při tajných nočních výpravách a stylové oplechování vám umožní skvěle využít veškerý prostor pod postelí.

Dubové noční stolky nabídnou spousty místa pro knížky, osobní věci, nebo jako parádní schovka na telefon, který můžete nabíjet přímo v zavřeném šuplíku, nebo také na horní ploše s integrovanou bezdrátovou nabíječkou (na dotaz).

Moderní kovový nábytek do ložnice
Otevřený šuplík u dubového nočního stolku
Kovová postel v krásně zrekonstruované průmyslové hale

Poctivá ruční práce

Nechte se hýčkat ručně vyladěnými detaily od těch nejlepších řemeslníků. Objevujte hladce napojené linie, čistě vybroušená spojení a jedinečnou krásu dubového dřeva.

Krásné, ručně vybroušené detaily

Pečlivě vytmelené suky sladěné s přírodní kresbou  

Prémiový práškový lak 

Než nakoupíte

Odpovědi na ty nejčastější otázky, které k nákupu nové postele neodmyslitelně patří. 

Pro jednoho s občasným přespáním další osoby je ideální šířka matrace 140 až 160cm.

Pro dva partnery určitě volte šířku matrace 180 až 200cm.

Níže přikládáme jednoduchou skicu s rozměry. Pokud potřebujete něco detailnějšího, stačí napsat.

 

Postel skica

Ano, je. Postele vyrábíme na zakázku, takže není problém změnit trochu výšku sedu, délku čela apod.

Postel dodáváme bez matrací.

Je možné použít libovolný typ matrace ve standardních velikostech.

Doporučená výška matrace je 12 až 18cm. Ideální je 16cm – na fotkách.

Výrazně vyšší matrace je samozřejmě možné použít, ale postel pak už trochu ztrácí na svém designovém vzhledu.

K posteli je možné zakoupit naše tenké kovové rošty (varianta Standard nebo Premium), nebo použít jiný standardní rošt, který vám vyhovuje.

Postel je smontovaná z více dílů, které jsou navržené tak, aby do sebe krásně zapadaly a zároveň eliminovaly jakoukoli možnost budoucího vrzání.

Nebude. Vrzání kovových postelí vychází z nevhodně navržených konstrukčních detailů, které se používáním postupně povolují, čímž vznikají mezery mezi díly a začíná vrzání.

Naše postele jsou od začátku navržené tak, aby byly absolutně nerozvrzatelné  (kombinace jedinečných tvarových spojů a vysoké hmotnosti) bez ohledu na typ, nebo frekvenci zvolené ukolébavky (fakt jsme to testovali a prostě víme 🙂 )

Pokud doma nemáte vytopeno na mínus 5, pak studit nebude.

Jedna z hlavních fyzikálních vlastností kovu je to, že skvěle vede teplo a díky tomu velmi rychle srovná teplotu s místností ve které se nachází. Pokud tedy máte doma příjemných 21 stupňů, pak bude mít teplotu kolem 21 stupňů.

Ano, možné to je. Stačí si vybrat z dekorů dole během objednávky. 

Jakmile objednáte, nemusíte se o nic starat. Postel vyrobíme, zabalíme a pošleme k vám. Než ji předáme dopravci, tak vám zavoláme a domluvíme se na termínu závozu. 

Doprava zdarma je k prvním dveřím a platí pro celou ČR. Pokud jste od nás cirka do 100km, tak vám vše přivezeme, vyneseme, vybalíme a předáme osobně. 

Bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám pošleme fakturu na plnou částku a po její úhradě zařadíme vaši objednávku do výroby.

Aktuální doba výroby je uvedená vždy dole u objednávky.

Veškerý nábytek vyrábíme ručně a na zakázku a je tedy možné, že se termín výroby může změnit v závislosti na aktuálním vytížení, nebo dostupnosti materiálů. O jakýchkoli změnách oproti původnímu odhadu vás budeme dopředu informovat.

Určitě ne. Nohy postele jsou podlepené odolným filcem z vulkanizované ovčí vlny, díky kterému můžete s postelí pohodlně šoupat a podlahy zůstanou jako nové.

Postel stačí jednou za čas otřít mírně navlhčenou utěrkou. Pokud chcete, aby vám dubové fošny vydržely dlouho jako nové, ošetřete je jednou měsíčně Osmo čističem.

Jak pečovat o olejované dubové desky.

Jak pečovat o podnoží s práškovým lakem.

Stačí nám napsat email s rozměry a my vám ho na míru vygenerujeme. 3D modely posíláme buď .STP, .IGS nebo .OBJ

Vyberte si postel svých snů

Stačí pár kliknutí a za několik týdnů ji máte doma

Aktuální doba dodání je 6 až 8 týdnů
Doprava zdarma.

Aktualizace...
  • Žádné produkty v košíku.