Originální kovový obraz s motivem pochodně v temnotě

Seká hlouběji, než nejostřejší meče, požírá zbabělce a odděluje zrno od plev. Strach je skvělý sluha, ale špatný pán

Kráčejte do tmy s hlavou vztyčenou

Strach je všude kolem a nám nezbývá, než se mu postavit a s odvahou kráčet do tmy s hlavou vztyčenou. Nebezpečí je reálné, strach je volba.

Good!

Motivační kovový obraz na zeď Good. Jocko Willink

Vaše stěna, vaše volba

 Obrazy vyrábíme ve třech velikostech a s různými možnostmi uchycení

 

Good
Good
Good

Od ruky, silou světla

Obrazy jsou nakresleny ručně, digitalizovány a vypáleny laserovým paprskem do ocelového plechu. Lakováno prémiovým práškovým lakem.

Než nakoupíte

Obraz je možné buďto pověsit na běžný hřebíček, přivrtat vruty ke stěně, nebo nalepit extra silnou lepící páskou*. Vše potřebné je součástí balení. 

*Lepící páska je voděodolná a drží skvěle na všemožných typech povrchů (dlaždičky, kámen, kov, dřevo, stavební materiály). Páska drží opravdu hodně a při případném sundavání sebou vezme pravděpodobně i kus výmalby - to jen abyste pak neřekli, že jsme vás nevarovali 🙂 

 

Ano, možné to je. Stačí když nám napíšete email s přesným zadáním a my vám následně pošleme odhad ceny a termínu.

Ano, možné to je. Stačí když nám napíšete email s přesným zadáním a my vám následně pošleme odhad ceny a termínu.

Ano, určitě můžete. Stačí koupit barvu ve spreji, vzít obraz někam ven a dát mu nový nástřik přesně podle vašich představ.

Jakmile objednáte, nemusíte se o nic starat. Obraz ekologicky zabalíme a pošleme dopravcem na vámi zadanou adresu. 

Doprava je zdarma a platí pro celou ČR. Pokud byste chtěli pomoct s přesným vyměřením/pověšením obrazu napište nám prosím email. 

Bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám pošleme fakturu na plnou částku a po její úhradě zařadíme vaši objednávku do výroby.

Aktuální doba výroby je uvedená vždy dole u objednávky.

Veškerý nábytek vyrábíme ručně a na zakázku a je tedy možné, že se termín výroby může změnit v závislosti na aktuálním vytížení, nebo dostupnosti materiálů. O jakýchkoli změnách oproti původnímu odhadu vás budeme dopředu informovat.

Pro běžnou údržbu stačí obraz otřít prachovkou. Občasně můžete použít běžný universální čistič (CLIN, IRON). Nikdy prosím nepoužívejte technický benzín, líh, savo, nebo jiná rozpouštědla, která práškový lak naleptají a nevratně poškodí. 

Prvotní impulz přišel určitě z instagramu, kde jsme našli pár firem, které plechové obrazy dělají. Jako interiérový prvek nám to přišlo hrozně zajímavé, ale jejich provedení nebylo nic moc - chyběla tomu hloubka. No a tak jsme si vyhrnuli rukávy a pustili se do návrhu vlastní kolekce kovových obrazů. 

Tohle byla určitě nejvíc tvořivá část celého procesu. Je totiž asi gazilion věcí, které se dají nakreslit a vypálit do plechu. Jenom něco čtrtnout a pak to bezmyšlenkovitě chrlit v milionech úplně není náš styl a proto jsme to vzali z druhého konce a zeptali se sami sebe:

Jaké obrazy bychom sami chtěli mít doma/v práci?

Co bychom si chtěli připomínat každý den? 

Jaké jsou trvalé hodnoty/symboly, které pomohou nejenom nám, ale lidem kolem žít lepší život, dělat lepší životní rozhodnutí?!

No a pak přišla mytologie, symbologie, význam snů..no prostě hloubka všech hloubek a vynořilo se dvanáct témat uspořádaných do šesti mužských a šesti ženských. 

V dlouhé dráze určitě ano.

Vyberte si obraz podle vašich představ

Stačí několik kliknutí a za pár týdnů ho máte doma. 

Poznámka
  

Aktuální doba dodání 2 až 4 týdny
Doprava zdarma

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Aktualizace...
  • Žádné produkty v košíku.