Originální kovový obraz s nápisem Love is the answer

O lásce už bylo napsáno tolik slavných písniček, knížek a příběhů, že to snad ani nejde spočítat. Jeden by řekl, že na tom asi něco bude..

Milujte se a množte se

Kdo by neznal All you need is love od Brouků, Can you feel the love od Eltona, nebo tu pomalou od Queenů, když rozezpívali Wembley v šestaosmdesátým. Až z toho běhá mráz po zádech. Láska je všude kolem nás a kvete v každém věku.

A to je dobře!

Moderní stylová kuchyň s černou nástěnnou dekorací a nápisem Love is the answer.

Vaše stěna, vaše volba

 Obrazy vyrábíme ve třech velikostech. Sami si určete, která velikost, je pro vás ta pravá.

 

Love
Love
Love

Od ruky, silou světla

Obrazy jsou nakresleny ručně, digitalizovány a vypáleny laserovým paprskem do ocelového plechu. Lakováno prémiovým práškovým lakem.

Než nakoupíte

Tento obraz je s ohledem na jeho tvar možné pouze lepit na zeď pomocí extra silné, voděodolné lepicí pásky. 

Lepící páska je voděodolná a drží skvěle na všemožných typech povrchů (dlaždičky, kámen, kov, dřevo, stavební materiály). Páska drží opravdu hodně a při případném sundavání sebou vezme pravděpodobně i kus výmalby - to jen abyste pak neřekli, že jsme vás nevarovali 🙂 

 

Ano, možné to je. Stačí když nám napíšete email s přesným zadáním a my vám následně pošleme odhad ceny a termínu.

Ano, možné to je. Stačí když nám napíšete email s přesným zadáním a my vám následně pošleme odhad ceny a termínu.

Ano, určitě můžete. Stačí koupit barvu ve spreji, vzít obraz někam ven a dát mu nový nástřik přesně podle vašich představ.

Jakmile objednáte, nemusíte se o nic starat. Obraz ekologicky zabalíme a pošleme dopravcem na vámi zadanou adresu. 

Doprava je zdarma a platí pro celou ČR. Pokud byste chtěli pomoct s přesným vyměřením/pověšením obrazu napište nám prosím email. 

Bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám pošleme fakturu na plnou částku a po její úhradě zařadíme vaši objednávku do výroby.

Aktuální doba výroby je uvedená vždy dole u objednávky.

Veškerý nábytek vyrábíme ručně a na zakázku a je tedy možné, že se termín výroby může změnit v závislosti na aktuálním vytížení, nebo dostupnosti materiálů. O jakýchkoli změnách oproti původnímu odhadu vás budeme dopředu informovat.

Pro běžnou údržbu stačí obraz otřít prachovkou. Občasně můžete použít běžný universální čistič (CLIN, IRON). Nikdy prosím nepoužívejte technický benzín, líh, savo, nebo jiná rozpouštědla, která práškový lak naleptají a nevratně poškodí. 

Prvotní impulz přišel určitě z instagramu, kde jsme našli pár firem, které plechové obrazy dělají. Jako interiérový prvek nám to přišlo hrozně zajímavé, ale jejich provedení nebylo nic moc - chyběla tomu hloubka. No a tak jsme si vyhrnuli rukávy a pustili se do návrhu vlastní kolekce kovových obrazů. 

Tohle byla určitě nejvíc tvořivá část celého procesu. Je totiž asi gazilion věcí, které se dají nakreslit a vypálit do plechu. Jenom něco čtrtnout a pak to bezmyšlenkovitě chrlit v milionech úplně není náš styl a proto jsme to vzali z druhého konce a zeptali se sami sebe:

Jaké obrazy bychom sami chtěli mít doma/v práci?

Co bychom si chtěli připomínat každý den? 

Jaké jsou trvalé hodnoty/symboly, které pomohou nejenom nám, ale lidem kolem žít lepší život, dělat lepší životní rozhodnutí?!

No a pak přišla mytologie, symbologie, význam snů..no prostě hloubka všech hloubek a vynořilo se dvanáct témat uspořádaných do šesti mužských a šesti ženských. 

V dlouhé dráze určitě ano.

Vyberte si obraz podle vašich představ

Stačí několik kliknutí a za pár týdnů ho máte doma. 

Poznámka
  

Aktuální doba dodání 2 až 4 týdny
Doprava zdarma

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Aktualizace...
  • Žádné produkty v košíku.