Kožená židle Noma

Čalouněná jídelní židle v industriálním stylu

Ikonická kovová židle, která v sobě spojuje skvělou pevnost, příjemně široký posed a hřejivé pohodlí pravé hovězí kůže.

Zažijte hřejivé pohodlí pravé hovězí kůže

Sedák i opěrka jsou šité ručně z hovězí kůže té nejvyšší kvality, tzv. svrchního lícu. Pravá kůže vás okouzlí svou jedinečnou přírodní kresbou, hebkostí a mimořádnou životností. 

 

Stylová industriální kovová židle s koženým čalouněním
kůže světlá ohyb

Opřete se o absolutní pevnost kovu

Konstrukce židle je postavená na pevném kovovém rámu, který je důkladně svařený, jako jeden kus s krásně vybroušenými detaily. Židle neumožňuje houpání, nejde rozvrzat a její nízké těžiště brání převržení do strany.  

Židle váží cirka 15kg, ale to neznamená, že jí musíte zvedat nad hlavu pokaždé, když půjdete kolem. Pro běžné stolování ji stačí normálně šoupat, nebo mírně přizvednout. Jak si to jednou vyzkoušíte, budete překvapeni, jak málo síly stačí na manipulaci něčeho tak nezničitelného. 

Hnědá kožená židle k jídelnímu stolu
Hnědá polstrovaná židle z pravé hovězí kůže a kovovým rámem
Detail koženého sedáku u jídelní židle Noma

Prémiové ruční zpracování

Nechte se hýčkat ručně vyladěnými detaily od těch nejlepších řemeslníků. Objevujte hladce napojené linie, čistě vybroušená spojení a jedinečnou krásu pravé hovězí kůže.

Krásné, ručně vybroušené detaily

Pečlivě zpracovaná hovězí kůže té nejvyšší kvality

Než nakoupíte

Výběr nových židlí může být dlouhý a náročný proces plný nejistoty. Všude je hrozně moc možností a na první dobrou může být těžké poznat, co je skvělá židle, která skutečně vydrží a co jenom naleštěná bída. 

Abychom vám to trochu ulehčili, tak jsme pro vás připravili odpovědi na ty nejčastější otázky, které k nákupu židlí neodmyslitelně patří.

Výška sedáku je 45cm od země.

Ne. Židle má jasně dané rozměry a nedá se to měnit. Na přesnou geometrii židle jsme přicházeli dlouhé měsíce a nespočet prototypů. Jakákoliv změna by znamenala si tohle kolečko proběhnout celé znovu.

Ano, možné to je. Stačí si vybrat z dekorů dole během objednávky. 

Židle váží cirka 15kg, ale to neznamená, že jí musíte zvedat nad hlavu pokaždé, když půjdete kolem. Pro běžné stolování ji stačí normálně šoupat, nebo mírně přizvednout. Jak si to jednou vyzkoušíte, budete překvapeni, jak málo síly stačí na manipulaci něčeho tak nezničitelného. 

Jakmile objednáte, nemusíte se o nic starat. Židle vyrobíme, smontujeme, pečlivě zabalíme a odešleme k vám. Než je předáme dopravci, tak vám zavoláme a domluvíme se na termínu závozu. 

Doprava zdarma je k prvním dveřím a platí pro celou ČR. Pokud jste od nás do cca 100km, tak vám vše přivezeme, vyneseme, vybalíme a předáme osobně. 

Bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám pošleme fakturu na plnou částku a po její úhradě zařadíme vaši objednávku do výroby.

Aktuální doba výroby je uvedená vždy dole u objednávky.

Veškerý nábytek vyrábíme ručně a na zakázku a je tedy možné, že se termín výroby může změnit v závislosti na aktuálním vytížení, nebo dostupnosti materiálů. O jakýchkoli změnách oproti původnímu odhadu vás budeme dopředu informovat.

Určitě ne. Zespodu nohou jsou vložené plastové zátky a ty jsou ještě podlepené odolným filcem z pravé ovčí vlny.

Stačí nám napsat email a my vám ho pošleme. 3D modely posíláme buď v .STP, .IGS nebo .OBJ. Výkresy v .PDF

Vyberte si židli vašich snů

Stačí pár kliknutí a za několik týdnů ji máte doma

17 500  (14 463  bez DPH)

Dostupné na objednávku

Aktuální doba dodání je 6 až 10 týdnů
Doprava zdarma

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Aktualizace...
  • Žádné produkty v košíku.