Lavice Vala – dub masiv

(Hodnocení: 1)

Od 15,866 

Pohodlná lavice k jídelnímu stolu s bytelnou, ručně vyráběnou, kovovou podnoží. Deska je z nádherného masivního dubu s barvitou kresbou. Natřeno dvěma vrstvami voskového oleje OSMO. Více ↓

Zrušit výběr
Struktura desky
Barva laku
Poznámka

Poznámka k výrobnímu provedení
  

Lavice k jídelnímu stolu s deskou z průběžné dubové spárovky a bytelnou kovovou podnoží.

 

Lavice se hodí k jídelnímu stolu Vala.

 

 

Deska

Deska je vyrobena ze čtyři centimetry silné průběžné dubové spárovky. Tyto desky vyzdvihují přirozenou strukturu dřeva a jsou tím nejlepším, co můžete doma mít. Masivní dubové desky jsou velmi odolné, příjemné na dotek a při rozumném zacházení vám vydrží celý život. Desky z masivu natíráme dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje od výrobce OSMO. Voskový olej desku skvěle chrání proti běžnému poškození, opticky zvýrazňuje strukturu dřeva a přitom nechává desku přirozeně “dýchat”. Na fotkách je vidět deska v provedení s rovnou hranou a minimem suků. Pokud budete chtít “sukatější” vzhled, napište nám to prosím do poznámky. Změna je bezplatná.

 

Deska je k podnoži přišroubována pomocí tzv. závrtných matic, které v desce vytvoří pevný kovový závit. Díky tomu se nemusíte bát nevratného poškození desky během stěhování, nebo při jakékoliv demontáži.

 

Tuto lavici vyrábíme také ve verzi s napojovanou dubovou spárovkou, nebo s laminovanou dřevotřískou.

 

 

Podnož

Podnož je svařena z profilů 6 x 2 cm a tvoří tak jednolitý, bytelný a prakticky nezničitelný ocelový rám. Podnož podpírá desku v celé její délce a tím ji chrání proti průhybu. Podnože lakujeme odolným práškovým lakem (tzv. komaxitem) s možností volby odstínu dle vzorníku RAL. V základu nabízíme černou, antracitovou, nebo signální bílou.

 

Pokud si chcete koupit jen samotnou podnož, pak klikněte na podnož bez desky Vala.

Hmotnost -
Rozměry -
  Lavice Vala - dub masiv photo review
  Lavice Vala - dub masiv photo review
  Lavice Vala - dub masiv photo review
  Lavice Vala - dub masiv photo review
  +2
  Jolana H.
  Posílám několik fotek vaší krásné lavice a stolu. Konečně nám truhláři dodělali vybavení sklepa a tak už bylo co fotit. Lavice je úžasně pohodlná, moc se vám to povedlo. Máte pěkné výrobky. Přeji vám jen samé stejně spokojené klienty. Mějte se moc krásně.
  0 0

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Katalogové číslo: LAV-DFIX-OV2-6020 Kategorie: ,
Updating…
 • Žádné produkty v košíku.