Lavice Zamani

Lavice Zamani

Minimalistická lavice s dubovou deskou a obdélníkovýma nohama.

Posaďte všechny, s jistotou

Základem lavice je bytelná, kovová podnož, která podepírá desku v celé její délce. Lavice je díky tomu velmi pevná a můžete na ní bez obav posadit opravdu velký počet strávníků.

Lavice k jídelnímu stolu s dubovou deskou a kovovou podnoží
Masivní dubová lavice s černou kovovou podnoží

Dopřejte si pohodlí dubového masivu

Čtyři centimetry silná masivní dubová deska je složená z pečlivě vybraných fošen a vytmelená ze všech stran. Deska je natřená dvěma vrstvami odolného voskového oleje, díky kterým bude lavice vypadat dlouhá léta, jako nová. 

Jídelní stůl s přírodní dubovou deskou a industriální kovovou lavicí

Prémiové ruční zpracování

Nechte se hýčkat ručně vyladěnými detaily od těch nejlepších řemeslníků. Objevujte hladce napojené linie, čistě vybroušená spojení a jedinečnou krásu dubového dřeva.

Krásné, ručně vybroušené detaily

Pečlivě vytmelené suky sladěné s přírodní kresbou  

Prémiový práškový lak 

Než nakoupíte

Výběr nové lavice může být dlouhý a náročný proces plný nejistoty a otázek. Abychom vám to trochu ulehčili, tak jsme pro vás připravili odpovědi na ty nejčastější otázky, které k nákupu nové lavice neodmyslitelně patří.

Délka lavice se odvíjí od toho, zda chcete lavici zasouvat mezi stolové nohy nebo ne. Pokud ano, pak musí být lavice alespoň o 10cm kratší, než je prostor mezi stolovýma nohama. Pokud ji zasouvat nechcete, pak je délka lavice čistě na vás a prostorových možnostech.

Minimální šířka pro pohodlné sezení je 40cm, na fotkách máme lavice šířky 45cm.

Lavice vyrábíme vysoké 45cm. Pokud ji budete chtít o něco vyšší/nižší, stačí nám to připsat do poznámky.

Ano, lavice vyrábíme na zakázku. Změna rozměrů o několik centimetrů je zdarma, větší změny ceníme podle nárůstu materiálové náročnosti a pracnosti výroby.

Ano, děláme je na zakázku běžně. Stačí nám poslat email, nebo whatsapp se základní skicou (klidně od ruky) a my vám na to pošleme cenu a termín.

Ano, děláme je na zakázku běžně. Stačí nám poslat email, nebo whatsapp se základní skicou (klidně od ruky) a my vám na to pošleme cenu a termín.

V základu to možné není. Pokud nám to dáte vědět dopředu, tak vám rádi k lavici doděláme kotvící plíšky, skrz která pak lavici přichytíte ke stěně, aby vám nikam neujížděla. 

Ano, děláme je na zakázku běžně. Stačí nám poslat email, nebo whatsapp se základní skicou (klidně od ruky) a my vám na to pošleme cenu a termín. Čalouníkům rádi připravíme překližkové, nebo jiné základní desky na kterých pak mohou rovnou začít tvořit polstrování.

Ano, možné to je. Stačí si vybrat z dekorů dole během objednávky. 

Pro běžnou údržbu vám stačí mírně navlhčená utěrka. Aby vám dubová deska vydržela dlouhá léta jako nová, doporučujeme ji jednou měsíčně ošetřit Osmo čističem.

Jak pečovat o olejované dubové desky.

Jak pečovat o podnoží s práškovým lakem.

Aktuální doba výroby je uvedená vždy dole u objednávky.

Veškerý nábytek vyrábíme ručně a na zakázku a je tedy možné, že se termín výroby může změnit v závislosti na aktuálním vytížení, nebo dostupnosti materiálů. O jakýchkoli změnách oproti původnímu odhadu vás budeme dopředu informovat.

Bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám pošleme fakturu na plnou částku a po její úhradě dáme lavici do výroby.

Jakmile objednáte, nemusíte se o nic starat. Lavici vyrobíme, smontujeme, pečlivě zabalíme a odešleme k vám. Než ji předáme dopravci, tak vám zavoláme a domluvíme se na termínu závozu. 

Doprava zdarma je k prvním dveřím a platí pro celou ČR. Pokud jste od nás cirka do 100km, tak vám vše přivezeme, vyneseme, vybalíme a předáme osobně. 

Určitě ne. Nohy lavice jsou podlepené odolným filcem z pravé ovčí vlny. Díky tomu s ní můžete pohodlně šoupat a podlahy zůstanou jako nové.

Stačí nám napsat email s rozměry a my vám ho na míru vygenerujeme. 3D modely posíláme buď .STP, .IGS nebo .OBJ

– Kamil J.

Vše dorazilo v pořádku, perfektně zabaleno a vypadá skvěle. Stůl s lavicí již nějakou dobu používáme a jsme moc spokojeni. V příloze zasílám pár fotek. Moc děkujeme.

Vyberte si lavici svých snů

Stačí pár kliknutí a za několik týdnů ji máte doma

Aktuální doba dodání je 4 až 8 týdnů
Doprava zdarma

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Aktualizace...
  • Žádné produkty v košíku.