Podnoží ke stolku Raka s poličkou

Kovová podnož ke konferenčnímu stolku s poličkou

Moderní, ručně vyráběná kovová podnož ke konferenčnímu stolku.

Perfektní základ pro stolek vašich snů

Podnož pod konferenční stolek v pohodě podrží desku z masivu, roznese těžký kámen a zvládne také moderní tenké desky z HPL, nebo laminované dřevotřísky. 

Nohy ke konferenčnímu stolku s poličkou
Moderní kovové nohy ke konferenčnímu stolku s poličkou

Prémiové ruční zpracování

Nechte se hýčkat ručně vyladěnými detaily od těch nejlepších řemeslníků. Objevujte hladce napojené linie, čistě vybroušená spojení a krásu prémiového švýcarského laku.

Vysoká přesnost a precizní provedení

Krásně vybroušené detaily

Prémiový práškový lak 

Než nakoupíte

Výběr nového stolku může být dlouhý a náročný proces plný nejistoty a otázek. Abychom vám to trochu ulehčili, tak jsme pro vás připravili odpovědi na ty nejčastější otázky, které k nákupu nového stolku neodmyslitelně patří.

Ano. Podnože vyrábíme na zakázku s možností změny délky, šířky i výšky. Změna rozměrů o několik centimetrů je zdarma, větší změny ceníme podle nárůstu materiálové náročnosti a pracnosti výroby.

Ano, podnože umíme nalakovat v celém rozsahu RAL. NCS barvy neděláme. Při požadavku na atypický lak nám prosím napište email, abychom vám potvrdili dostupnost a výslednou cenu.

Nejdřív je potřeba si vybrat, jak vysoký chcete mít stolek. Normálně je děláme 45cm, ale to se nehodí každému, takže je výška konferenčního stolku hodně individuální podle situce, hloubky sedu u sedačky apod. 

Když máte rozmyšlenou výšku stolku, tak už stačí jen odečíst tloušťku desky a vyjde vám výška podnože:

Příklady:

Stolek 45cm - 3cm deska = podnož 42cm

Stolek 45cm - 1,8cm deska = podnož 42.8cm

apod.

Výšku police posouváme proporcionálně s výškou stolku. U stolku vysokého 45cm je horní plocha police přibližně 22cm od země.

Ano, možné to je. Připište nám to prosím do poznámky během objednávky společně s informací, jak tlustou tam budete mít desku.

Jakmile objednáte, nemusíte se o nic starat. Podnož po výrobě pečlivě obalíme a pošleme přímo k vám. Než ji předáme dopravci, tak vám zavoláme a domluvíme se na termínu závozu. 

Doprava zdarma je k prvním dveřím a platí pro celou ČR. Po Praze a blízkém okolí vám podnož přivezeme, vyneseme a předáme osobně. 

 

 

Bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám pošleme fakturu na plnou částku a po její úhradě zařadíme vaši objednávku do výroby.

Aktuální doba výroby je uvedená vždy dole u objednávky.

Veškerý nábytek vyrábíme ručně a na zakázku a je tedy možné, že se termín výroby může změnit v závislosti na aktuálním vytížení, nebo dostupnosti materiálů. O jakýchkoli změnách oproti původnímu odhadu vás budeme dopředu informovat.

Určitě ne. Nohy stolku jsou podlepené odolným filcem z pravé ovčí vlny. Díky tomu s ním můžete pohodlně šoupat a podlahy zůstanou jako nové.

Pro běžnou údržbu stačí obraz otřít prachovkou. Občasně můžete použít běžný universální čistič (CLIN, IRON). Nikdy prosím nepoužívejte technický benzín, líh, savo, nebo jiná rozpouštědla, která práškový lak naleptají a nevratně poškodí. 

Stačí nám napsat email s rozměry a my vám ho na míru vygenerujeme. 3D modely posíláme buď .STP, .IGS nebo .OBJ

– Lukáš

Dobrý den, chtěli bychom vám s manželkou moc poděkovat. Ke konci minulého roku jsme si u vás objednávali stolovou podnož k jídelnímu stolu. Úplně nás nadchla a tak jsme se rozhodli objednat i podnož ke konferenčnímu stolu. Obě podnože jsou opravdu kvalitně a hezky vyrobené.

– Denisa

U Vás jsem našla přesně to co jsem dlouhé měsíce hledala… podnož dle mých představ. Elegantní, jemný vzhled, precizní provedení, prémiová kvalita a v neposlední řadě musím zmínit velmi milé a vztřícné jednání. Všem velice doporučuji!

– Milan

Koupili jsme podnož a desku stolu vyrobil tchán ze zbytku bukového dřeva ze schodiště. Podnož je zpracována opravdu kvalitně a přesně a konferenční stolek vypadá parádně. Také oceňuji velice dobře zabalené zboží pro přepravu. Všem mohu doporučit.

Vyberte si podnož pro stolek vašich snů

Stačí několik klinutí a za pár týdnů ji máte doma.

Výška podnože
Poznámka

Aktuální doba dodání je 3 až 5 týdnů
Doprava zdarma

 

Vyrobeno z profilů 4 x 4 cm
Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Výška podnože = výška stolku – tloušťka desky

Aktualizace...
  • Žádné produkty v košíku.