Stolová deska z dubového masivu s rovnou hranou

Stolová deska z dubového masivu s rovnou hranou

Masivní dubová deska s menšími suky a rovnou hranou.

Začněte každý den dotykem přírody

Čtyři centimetry silná masivní deska je složená z pečlivě vybraných dubových fošen a vytmelená ze všech stran. Deska je natřená dvěma vrstvami odolného voskového oleje, který ji skvěle chrání a dodává jí neopakovatelně hebký dojem.

Masivní stolová deska z průběžné dubové spárovky.
Masivní dubová deska u konferenčního stolku S42
Moderní jídelní stůl s42 s dubovou deskou a kovovou podnoží. Dubový stůl kovové nohy.

Prémiové ruční zpracování

Nechte se hýčkat ručně vyladěnými detaily od těch nejlepších řemeslníků. Objevujte čistou přírodní krásu dubového dřeva a jedinečnou kresbu s drobnými, tmavě vytmelenými suky.

Než nakoupíte

Výběr desky pro nový stůl může být dlouhý a náročný proces plný nejistoty a otázek. Abychom vám to trochu ulehčili, tak jsme pro vás připravili odpovědi na ty nejčastější otázky, které k nákupu nové stolové desky neodmyslitelně patří.

Stůl pro 4-6: minimálně 150x80cm, ideálně 180x90cm+

Stůl pro 6-8: minimálně 180x90cm, ideálně 200x100cm+

Stůl pro 8-10: minimálně 200x100cm, ideálně 240x110cm+

Ano, desky vyrábíme na zakázku. Umožňujeme změnu délky i šířky. Maximální možné rozměry, co umíme vyrobit jsou 320x120cm.

Ano, možné to je. Umíme vyrobit tloušťky 2, 3, 4 a 6cm. Změna tloušťky má vliv na cenu, tak nám prosím před objednáním pošlete email s poptávkou a my vám pošleme přesnou cenu a termín dodání.

Určitě je, jenom si budete muset počkat několik týdnů navíc. Dobré, široké dřevo se špatně shání a musíme mít prostě štěstí až pojedeme nakupovat na pilu, jestli tam zrovna najdeme vhodný kousek.

Dubové dřevo kupujeme výhradně od zavedených českých pil, které si hlídají původ dřeva a důkladně ho suší na požadovanou vlhkost.

Ano, možné to je. Stačí si vybrat z dekorů dole během objednávky. 

Buď můžete na klasické vruty, nebo zkuste kouknout na závrtné matice.

Jakmile objednáte, nemusíte se o nic starat. Desku vyrobíme, pečlivě zabalíme a pošleme k vám. Než ji předáme dopravci, tak vám zavoláme a domluvíme se na termínu závozu.

Doprava zdarma je k prvním dveřím a platí pro celou ČR. Pokud jste od nás cirka do 100km, tak vám desku přivezeme, vyneseme, vybalíme a předáme osobně.

Bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám pošleme fakturu na plnou částku a po její úhradě zařadíme vaši objednávku do výroby.

Aktuální doba výroby je uvedená vždy dole u objednávky.

Veškerý nábytek vyrábíme ručně a na zakázku a je tedy možné, že se termín výroby může změnit v závislosti na aktuálním vytížení, nebo dostupnosti materiálů. O jakýchkoli změnách oproti původnímu odhadu vás budeme dopředu informovat.

Pro běžnou údržbu vám stačí běžná prachovka/utěrka. Aby vám dubová deska vydržela dlouhá léta jako nová, doporučujeme ji jednou měsíčně ošetřit Osmo čističem.

Jak pečovat o olejované dubové desky.

Vyberte si desku svých snů

Stačí pár kliknutí a za několik týdnů ji máte doma

Poznámka
  

Aktuální doba dodání je 6 až 10 týdnů
Doprava je zdarma

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Aktualizace...
  • Žádné produkty v košíku.