Stolová podnož Ramla

Kovové podnoží k jídelnímu stolu. Kovová konstrukce pod jídelní stůl. Klasická stolová podnož Ramla

Tradiční stolová podnož v moderním kovovém kabátu. S Ramlou si užijete pohodlné sezení kolem dokola celého stolu, spoustu místa na nohy a neopakovatelný pocit blaženosti pokaždé, když pohladíte její kovově čisté linie.

Perfektní základ pro stůl vašich snů

Celosvařovaná stolová podnož s klidem podrží desku z masivu, roznese těžký kámen a v pohodě podepře tenké desky z HPL, nebo moderní laminované dřevotřísky.

Černá podnož k jídelnímu stolu
Čtyřnohá kovová konstrukce k jídelnímu stolu Ramla

Prémiové ruční zpracování

Nechte se hýčkat ručně vyladěnými detaily od těch nejlepších řemeslníků. Objevujte hladce napojené linie, čistě vybroušená spojení a krásu prémiového švýcarského laku.

Vysoká přesnost a precizní provedení

Krásně vybroušené detaily

Prémiový práškový lak 

Než nakoupíte

Výběr nové podnože může být někdy dlouhý a náročný proces plný nejistoty a otázek. Abychom vám to trochu ulehčili, tak jsme pro vás připravili odpovědi na ty nejčastější otázky, které k nákupu pořádné podnože neodmyslitelně patří.

Jakmile objednáte, nemusíte se o nic starat. Podnož dáme po výrobě na paletu, pečlivě ji obalíme a pošleme k vám. Před odesláním vám dopředu zavoláme, abychom se domluvili na termínu závozu.

Doprava zdarma platí k prvním dveřím. Prahu a blízké okolí vozíme zdarma i s vynáškou.

Bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám pošleme fakturu na plnou částku a po její úhradě zařadíme vaši objednávku do výroby.

Aktuální doba výroby je uvedená vždy dole u objednávky.

Veškerý nábytek vyrábíme ručně a na zakázku a je tedy možné, že se termín výroby může změnit v závislosti na aktuálním vytížení, nebo dostupnosti materiálů. O jakýchkoli změnách oproti původnímu odhadu vás budeme dopředu informovat.

Stůl pro 4-6: minimálně 150cm, ideálně 180cm+

Stůl pro 6-8: minimálně 180cm, ideálně 200cm+

Stůl pro 8-10: minimálně 200cm, ideálně 240cm+

Nejdřív je potřeba si vybrat, jak chcete mít vysoký stůl.

Z praxe můžeme říct, že 95% lidí vyhovuje standardní výška stolu 75cm. Pro opravdu vysoké lidi (195cm+) je dobré zauvažovat o výšce 76cm. Vyšší stoly děláme absolutně výjimečně a vždy po důkladné konzultaci.

Když máte výšku stolu, tak už stačí jenom odečíst tloušťku desky a vyjde vám potřebná výška podnože.

Příklad:

Chcete mít stůl vysoký 75cm, desku máte lamino o tloušťce 3,6cm, podnož pak musí mít 71,4cm. 

Ano. Stolové podnože vyrábíme na zakázku s možností změny délky, šířky i výšky. Cenově se držíme eshopu (=nemáme příplatky za atypy). Pokud chcete znát cenu předem, napište nám prosím email s přesnými rozměry podnože.

Podnože vyrábíme o 2,5cm menší z každé strany, než je rozměr desky. Přijde nám to tak vizuálně nejhezčí. 

 

Například pro desku 180x90cm vyrábíme podnož o velikosti 175x85cm. 

Pokud chcete vyrobit podnož zároveň s deskou, stačí říct.

 

Ano, podnože umíme vyrobit v celém rozsahu RAL. NCS barvy neděláme. Při požadavku na atypický lak nám prosím napište email, abychom vám potvrdili dostupnost a výslednou cenu.

Určitě ne. Podnože dodáváme včetně plastových zátek, které jsou naražené zespodu nohou a ještě na ně lepíme odolný filc z pravé ovčí vlny.

Občas jí otřete mírně navlhčenou utěrkou, ale použít můžete i běžný čistit (CLIN, IRON). Určitě NIKDY nepoužívejte žádná rozpouštědla, která naleptají práškový lak a nepůjde to opravit!

Jak pečovat o podnoží s práškovým lakem.

Stačí nám napsat email s rozměry a my vám ho na míru vygenerujeme. 3D modely posíláme buď .STP, .IGS nebo .OBJ

– Radomír Kubín

Jsem nadmíru spokojen od zacatku do konce. Prvni velke prekvapeni bylo velmi krátké doručení. Stoly jsem mel do 3 týdnu doma a to v předvánoční období, kdy jsem byl upozorněn, ze je obdrzim po novém roce. Recenze jsem zadne nestudoval , nasel jsem na fb. Objednávkový system velmi dobre přehledný, objednavku jsem ihned uhradil on-line. Férové dopočítání za atypické rozměry. Kdekdo jiny by uctoval nesmyslné příplatky. Dodavatel reagoval bleskově rychle, doručení me tez překvapilo. Výrobky i balení jsou velice precizně provedeny.  Mohu doporučit. Hodne muziky za prijatelne penize. Poctivá prace.

– Tomáš

Podnože splnily očekávání. Precizní a přitom tak jednoduché zpracování, prostě super. Vůbec nelituji. Proto jsme si prak přiobjednali ještě podnož k barovému stolku. Jestli budu někdy ještě vybavovat domácnost, určitě si vyberu zde.

– Daniela Rejdalová

podnož dorazila přesně dle domluvy, vše bylo v pořádku a je skvělá.
V příloze posílám foto, jak to celému stolu doma sluší.

Vyberte si podnož pro stůl vašich snů

Stačí několik kliknutí a za pár týdnů ji máte doma

Výška podnože
Poznámka

Aktuální doba dodání je 3 až 5 týdnů
Doprava zdarma

 

Vyrobeno z profilů 5 x 5 cm
Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Rozměr ( d x š ) je čistý (půdorysný) rozměr podnože

Výška podnože = výška stolu – tloušťka desky

Aktualizace...
  • Žádné produkty v košíku.