Stolová podnož Zamani XL

Pevné svařované podnoží k jídelnímu stolu. Stolová podnož Zamani XL

Zamani ve verzi XL vás osloví svým dominantním vzhledem, perfektní stabilitou a čistě zpracovanými detaily. Hodí se pro stoly od 180cm do 300cm a v pohodě unese i ty nejtěžší desky. Pokud chcete mít doma stůl, který ostatním stolům utekl o koňskou délku, pak jste našli svého šampiona.

Perfektní základ pro stůl vašich snů

Celosvařovaná stolová podnož s klidem podrží desku z masivu, roznese těžký kámen a v pohodě podepře tenké desky z HPL, nebo moderní laminované dřevotřísky.

Detail kovové konstrukce pod jídelní stůl
Bytelná ocelová podnož k jídelnímu stolu

Prémiové ruční zpracování

Nechte se hýčkat čtyřnásobně vybroušenými detaily, prémiovým švýcarským lakem a zárukou německé přesnosti.

Vyráběno na 3D svařovacím stole od německého výrobce Siegmund – naše podnože stojí vždy rovně a mají přesné rozměry

Čtyřnásobné ruční broušení pohledových svárů pro dokonalý vzhled a čistě napojené linie

Než nakoupíte

Jakmile objednáte, nemusíte se o nic starat. Podnož dáme po výrobě na paletu, pečlivě ji obalíme několika vrstvami kartonu a pošleme přímo k vám. Před odesláním vám dopředu zavoláme, abychom se domluvili na termínu závozu a vy jste měli čas se připravit na přebrání od dopravce.

Doprava zdarma je pouze k prvním dveřím. Vynášku je možné přikoupit v pokladně. Prahu a blízké okolí vozíme zdarma i s vynáškou.

Bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám pošleme fakturu na plnou částku a po její úhradě zařadíme vaši objednávku do výroby.

Aktuální doba výroby je uvedená vždy dole u objednávky.

Veškerý nábytek vyrábíme ručně a na zakázku a je tedy možné, že se termín výroby může změnit v závislosti na aktuálním vytížení, nebo dostupnosti materiálů. O jakýchkoli změnách oproti původnímu odhadu vás budeme dopředu informovat.

Stůl pro 4-6: minimálně 150cm, ideálně 180cm+

Stůl pro 6-8: minimálně 180cm, ideálně 200cm+

Stůl pro 8-10: minimálně 200cm, ideálně 240cm+

Nejdřív je potřeba si vybrat, jak chcete mít vysoký stůl.

Z praxe můžeme říct, že 95% lidí vyhovuje standardní výška 75cm. Pro opravdu vysoké lidi (195cm+) je dobré zauvažovat o výšce 76cm. Vyšší stoly děláme absolutně výjimečně a vždy po důkladné konzultaci.

Když už máte výšku stolu, tak stačí odečíst tloušťku desky a vyjde vám potřebná výška podnože.

Ano. Stolové podnože vyrábíme na zakázku s možností změny délky, šířky i výšky. Cenově se držíme eshopu (=nemáme příplatky za atypy). Pokud chcete znát cenu předem, napište nám prosím email s přesnými rozměry podnože.

Podnože vyrábíme o 2,5cm menší z každé strany, než je rozměr desky. Například pro desku o velikosti 180x90cm vyrábíme podnož 175x85cm. Vypadá to tak podle nás nejlépe.

Pokud chcete mít desku zároveň s podnoží, stačí nám napsat email.

Ano, podnože umíme vyrobit v celém rozsahu RAL. NCS barvy neděláme. Při požadavku na atypický lak nám prosím napište email, abychom vám potvrdili dostupnost a výslednou cenu.

Určitě ne. Podnože dodáváme včetně samolepících filců z pravé ovčí vlny.

Občas jí otřete mírně navlhčenou utěrkou, ale použít můžete i běžný čistit (CLIN, IRON). Určitě NIKDY nepoužívejte žádná rozpouštědla, která naleptají práškový lak a nepůjde to opravit!

Jak pečovat o podnoží s práškovým lakem.

Stačí nám napsat email s rozměry a my vám ho na míru vygenerujeme. 3D modely posíláme buď .STP, .IGS nebo .OBJ

– Tomáš M.

Posílám foto, je to perfektní děkuji!

– Kamil

Vše dorazilo v pořádku, perfektně zabaleno a vypadá skvěle. Stůl s lavicí již nějakou dobu používáme a jsme moc spokojeni. Moc děkujeme.

– Tomáš

Podnože splnily očekávání. Precizní a přitom tak jednoduché zpracování, prostě super. Vůbec nelituji. Proto jsme si prak přiobjednali ještě podnož k barovému stolku. Jestli budu někdy ještě vybavovat domácnost, určitě si vyberu zde.

Konfigurátor

Stačí jeden klik a za pár týdnů ji máte doma

Výška podnože
Poznámka
  

Aktuální doba dodání je 3-6 týdnů
Doprava zdarma

Vyrobeno z profilů 10x4cm
Dodání včetně ochranných samolepících filců

Rozměr ( d x š ) je čistý (půdorysný) rozměr podnože

Výška podnože = výška stolu – tloušťka desky

Aktualizace...
  • Žádné produkty v košíku.