Stůl Master

Dominantní jídelní stůl s dubovou deskou a kovovou podnoží.

Master je o bourání hranic, pohrdání průměrností a neustálém překonávání sebe sama. Dostal do vínku unikátní design, ty nejlepší materiály a desítky hodin precizního řemeslného zpracování.

Symbol vítězů

Master je symbol vítězů, který to řekne za vás! Je to vaše trofej za tvrdou práci, nezlomnou vůli a léta odříkání na cestě za vítězstvím.

Detail tmelení suku na stolové desce z masivního dubu.
Detail provedení dubové stolové desky a přírodním okrajem. Krásná dubová deska s kulatým krajem.

Prvotřídní stůl

Čtyři centimetry silná dubová deska s přírodním okrajem. Tři nátěry voskovým olejem. Precizně vybroušená podnož jedinečného tvaru.

Pohled z boku na dubový jídelní stůl Master. Spojení industriální kovové podnože a přírodní dubové desky.
Dominantní jídelní stůl Master s dubovou deskou a kovovou podnoží. Jídelní stůl kovové nohy.
Obdélníkový jídelní stůl s jedinečnou kovovou podnoží a masivní dubovou deskou.
Moderní jídelní stůl v industriálním stylu. Kovové podnoží a masivní dubová deska. Master

Mistrovské dílo

V každém Masteru jsou tiše ukryty tisíce drobných doteků, desítky hodin hlubokého soustředění a jedna velká vášeň z tvorby něčeho krásného.

Než nakoupíte

Výběr nového stolu může být dlouhý a náročný proces plný nejistoty a otázek. Abychom vám to trochu ulehčili, tak jsme pro vás připravili odpovědi na ty nejčastější otázky, které k nákupu nového stolu neodmyslitelně patří.

Stůl pro 4-6: minimálně 150cm, ideálně 180cm+

Stůl pro 6-8: minimálně 180cm, ideálně 200cm+

Stůl pro 8-10: minimálně 200cm, ideálně 240cm+

Stoly vyrábíme vysoké 75cm. Pokud budete chtít výšku změnit, napište nám to prosím do poznámky během objednávky.

Ano, stoly vyrábíme na zakázku. Změna rozměrů o několik centimetrů je zdarma, větší změny ceníme podle nárůstu materiálové náročnosti a pracnosti výroby.

Ano, možné to je. Stačí si vybrat z dekorů dole během objednávky. 

Pro běžnou údržbu vám stačí mírně navlhčená utěrka. Aby vám dubová deska vydržela dlouhá léta jako nová, doporučujeme ji jednou měsíčně ošetřit Osmo čističem.

Jak pečovat o olejované dubové desky.

Jak pečovat o podnoží s práškovým lakem.

Stačí když nám pošlete 3D model židlí od výrobce a my vám zdarma uděláme vizualizaci se stolem. Pokud výrobce 3D modely nenabízí, tak se domluvíme na osobní návštěvě u nás ve výrobě, kde to prakticky ozkoušíme 1:1.

Ano, máme v nabídce dvě vlastní židle – Zetu a Nomu. Pokud byste chtěli víc místa i pohodlí, pak koukněte na jídelní křeslo – Gori.

Aktuální doba výroby je uvedená vždy dole u objednávky.

Veškerý nábytek vyrábíme ručně a na zakázku a je tedy možné, že se termín výroby může změnit v závislosti na aktuálním vytížení, nebo dostupnosti materiálů. O jakýchkoli změnách oproti původnímu odhadu vás budeme dopředu informovat.

Bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám pošleme fakturu na plnou částku a po její úhradě zařadíme vaši objednávku do výroby.

Jakmile objednáte, nemusíte se o nic starat. Stůl vyrobíme, smontujeme, pečlivě zabalíme a pošleme k vám. Než ho předáme dopravci, tak vám zavoláme a domluvíme se na termínu závozu. 

Doprava zdarma je k prvním dveřím a platí pro celou ČR. Pokud jste od nás cirka do 100km, tak vám vše přivezeme, vyneseme, vybalíme a předáme osobně. 

 

Určitě ne. Nohy stolu jsou podlepené odolným filcem z pravé ovčí vlny, díky kterému můžete se stolem pohodlně šoupat a podlahy zůstanou jako nové.

Stačí nám napsat email s rozměry a my vám ho na míru vygenerujeme. 3D modely posíláme buď .STP, .IGS nebo .OBJ

Vyberte si stůl svých snů

Stačí pár kliknutí a za pár týdnů ho máte doma

Aktuální doba dodání je 4 až 8 týdnů
Doprava zdarma

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Aktualizace...
  • Žádné produkty v košíku.