Židle Noma

Jídelní kovová židle Noma s masivním dubovým sedákem a opěrkou

Ikonická kovová židle, která v sobě spojuje skvělou pevnost, příjemně široký posed a hřejivé pohodlí dubového sedáku.

Poslední židle, jakou si kdy koupíte

Ikonická židle v moderním industriálním stylu s nezničitelným kovový rámem a sedákem i opěrkou z poctivého dubového masivu.

Jídelní stůl s dubovou masivní deskou a moderní kovovou židlí
Kulatý jídelní stůl s dekorací doplněný o kovovou jídelní židli s dubovým sedákem a opěrkou.

Dopřejte si pohodlí dubového masivu

Žádná překližka, ani umělé látky z recyklovaných plastů, ale pěkně tři centimetry poctivého dubového masivu ručně opracovaného k pohodlné dokonalosti. Sedák i opěrka jsou natřené dvěma vrstvami odolného voskového oleje pro desítky let krásného vzhledu a spokojeného sezení.

Pohodlná jídelní židle s pevným rámem pro vysoké zatížení
Jídelní kovová židle v industriálním stylu

Opřete se o absolutní pevnost kovu

Konstrukce židle je postavená na pevném kovovém rámu, který je důkladně svařený, jako jeden kus s krásně vybroušenými detaily. Židle neumožňuje houpání, nejde rozvrzat a její nízké těžiště brání převržení do strany.  

Židle váží cirka 15kg, ale to neznamená, že jí musíte zvedat nad hlavu pokaždé, když půjdete kolem. Pro běžné stolování ji stačí normálně šoupat, nebo mírně přizvednout. Jak si to jednou vyzkoušíte, budete překvapeni, jak málo síly stačí na manipulaci něčeho tak nezničitelného. 

Moderní, ručně vyráběná kovová židle dub masiv
Dubová jídelní židle s pevnou kovovou konstrukcí
Detail dubové opěrky u jídelní kovové židle Noma

Prémiové ruční zpracování

Nechte se hýčkat ručně vyladěnými detaily od těch nejlepších řemeslníků. Objevujte hladce napojené linie, čistě vybroušená spojení a jedinečnou krásu dubového dřeva.

Krásné, ručně vybroušené detaily

Citlivě opracovaný sedák pro hladké a pohodlné sezení 

Pečlivě vytmelené suky sladěné s přírodní kresbou

 

Než nakoupíte

Výběr nových židlí může být dlouhý a náročný proces plný nejistoty. Všude je hrozně moc možností a na první dobrou může být těžké poznat, co je skvělá židle, která skutečně vydrží a co jenom naleštěná bída. 

Abychom vám to trochu ulehčili, tak jsme pro vás připravili odpovědi na ty nejčastější otázky, které k nákupu židlí neodmyslitelně patří.

Výška sedáku je 45cm od země. Pokud by vás zajímaly další rozměry, tak tady je jednoduchý výkres:

židle noma výkres

Ne. Židle má jasně dané rozměry a nedá se to měnit. Na přesnou geometrii židle jsme přicházeli dlouhé měsíce a nespočet prototypů. Jakákoliv změna by znamenala si tohle kolečko proběhnout celé znovu.

Ano, možné to je. Stačí si vybrat z dekorů dole během objednávky. 

Židle váží cirka 15kg, ale to neznamená, že jí musíte zvedat nad hlavu pokaždé, když půjdete kolem. Pro běžné stolování ji stačí normálně šoupat, nebo mírně přizvednout. Jak si to jednou vyzkoušíte, budete překvapeni, jak málo síly stačí na manipulaci něčeho tak nezničitelného. 

Jakmile objednáte, nemusíte se o nic starat. Židle vyrobíme, smontujeme, pečlivě zabalíme a odešleme k vám. Než je předáme dopravci, tak vám zavoláme a domluvíme se na termínu závozu. 

Doprava zdarma je k prvním dveřím a platí pro celou ČR. Pokud jste od nás do cca 100km, tak vám vše přivezeme, vyneseme, vybalíme a předáme osobně. 

Bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám pošleme fakturu na plnou částku a po její úhradě zařadíme vaši objednávku do výroby.

Aktuální doba výroby je uvedená vždy dole u objednávky.

Veškerý nábytek vyrábíme ručně a na zakázku a je tedy možné, že se termín výroby může změnit v závislosti na aktuálním vytížení, nebo dostupnosti materiálů. O jakýchkoli změnách oproti původnímu odhadu vás budeme dopředu informovat.

Určitě ne. Zespodu nohou jsou vložené plastové zátky a ty jsou ještě podlepené odolným filcem z pravé ovčí vlny.

Pro běžnou údržbu vám stačí mírně navlhčená utěrka. Aby vám dubové desky vydržely dlouhá léta jako nové, doporučujeme je jednou měsíčně ošetřit Osmo čističem.

Jak pečovat o olejované dubové desky.

Jak pečovat o podnoží s práškovým lakem.

Stačí nám napsat email a my vám ho vygenerujeme buď v.STP, .IGS nebo .OBJ

Vyberte si židle vašich snů

Stačí pár kliknutí a za několik týdnů ji máte doma

14 500  (11 983  bez DPH)

Dostupné na objednávku

Aktuální doba dodání je 6 až 10 týdnů
Doprava zdarma

 

Výsledné barevné provedení výrobku se může lišit od ilustrační fotografie

Aktualizace...
  • Žádné produkty v košíku.