Stůl na zakázku

Navrhujeme a vyrábíme moderní stoly podle vašich představ. Specializujeme se na výrobu dubových stolů s kovovou podnoží, ale zvládneme dodat i stůl s kamenem a dalšími skvělými materiály.

Jídelní stůl s lamino deskou a atypickou kovovou podnoží
Moderní stůl na zakázku, plechová kulatá deska
Luxusní jídelní stůl černé kovové nohy masivní dubová deska

Popusťte uzdu své fantazii

Představte si stůl svých snů a pošlete nám zadání s rozměry a popisem materiálů. Pokud nám nebude něco jasné, tak se vám ozveme, doptáme se na detaily a následně vám pošleme cenovou nabídku. U složitějších designů nejdříve ladíme vzhled přes vizualizace.

Vsaďte na zkušenosti a špičkovou péči

Vyhněte se dohadům o kvalitě, nebo náročné koordinaci více řemeslníků. Jděte na jistotu tisíců vyrobených stolů, špičkového řemeslného zpracování a širokých materiálových možností.

Posaďte se ke stolu svých snů

Zažijte potěšení z krásného stolu přesně podle vašich představ. Pohlaďte si jedinečnou desku z těch nejlepších materiálů a usedněte k ocelově pevné konstrukci, která vám vydrží desítky let.

Než objednáte

Výroba stolu na zakázku může být někdy dlouhý a náročný proces plný otázek a nejistoty. Abychom vám to trochu ulehčili, tak jsme pro vás připravili odpovědi na ty nejčastější otázky, které k výrobě nové stolu na zakázku neodmyslitelně patří.

U složitějších návrhů to děláme úplně běžně. Zákazník nám pošle hrubé zadání, my pošleme první vizošku a potom postupně procházíme různé designové úpravy, než je návrh přesně podle představ. Většinou to zabere tři až pět kol, než se dobereme k finálnímu designu. Vizualizace nejsou zpoplatněné ani nijak omezené, jen to občas chvilku trvá, než zapracujeme všechny změny.

Po odsouhlasení vizualizace aktualizujeme cenovou nabídku a po jejím odsouhlasení jdeme do výroby.

Stůl pro 4-6: minimálně 150cm, ideálně 180cm+

Stůl pro 6-8: minimálně 180cm, ideálně 200cm+

Stůl pro 8-10: minimálně 200cm, ideálně 240cm+

Ano, určitě to možné je. Stačí když nám pošlete, jaký design se vám líbí a k němu požadované rozměry, případně materiál desky, pokud chcete jiný, než dubový masiv.

Nejčastěji děláme s dubovým masivem, ale máme skvělé dodavatele na kámen i další materiály ve špičkové kvalitě.

Pokud to bude jenom trochu možné, tak vám stůl přivezeme osobně i s výnosem. Pokud by nás dělila velká vzdálenost, domluvíme se na předání pomocí nasmlouvaného přepravce.

Na zakázkové stoly si většinou bereme zálohu 60-70% předem – platba vůči zálohové faktuře bankovním převodem. Doplatek po dodání.

Pokud se jedná o jednoduché zakázkové úpravy (jednoduchá změna rozměrů/materiálů u našich designů) bereme si dopředu 100%.

Tady bude záležet na aktuálním vytížení dílny, ale také na tom, jak rychle spolu proběhneme vizualizace, které trvají zpravidla nejdéle. Odhadem se dá říct, že to bude někde mezi 6 až 10 týdny.

– Jan

..Zpracování nohou je jedna velká paráda, jsme nadšení. Povrchovka je krásná. Trochu jsme z toho měli respekt, aby vzhled nebyl moc industriální, ale jsme naprosto spokojení. Stejně jsme nadšení z živých barev.. ta deska je parádní, děkujeme.

Díky za parádní stůl, udělal nám radost!

– Aneta

Chtela jsem Vám moc poděkovat za stůl, který už máme od včerejšího dne doma. Jsme z něho oba neskutečne nadšeni, opravdu se Vám moc povedl, předci naše očekávání. 🙂 Nijak se nehýbe, ani ve směru délky, takže i v tomto ohledu je vše perfektní. A křesla se nám pod desku také krásné vlezou i s podruckami. Ještě jednou velmi děkujeme a věřím, ze to nebyla naše poslední objednávka u Vás. Rádi Vás doporučime dalším!

– Petra

Stul je nadherny. Foto mam hotove a poslu.
Je v hlavni mistnosti, takze je to to prvni ci vidim, kdyz prijdu a je to opravdu super.
Vsichni ho hrozne obdivuji ?.
Mejte se moc krasne a urcite jeste neco vytvorime.

Objednejte si stůl vašich snů

Stačí pár kliknutí a zbytek nechte na nás

Adresa doručení stolu
Popište nám krátce design stolu, hlavní rozměry, materiál desky, povrchové úpravy (barvy laků, odstíny/dekory desek) a další detaily, které vás napadnou.
Aktualizace...
  • Žádné produkty v košíku.