Domů » O stolech » Výrobní detaily

Výrobní detaily

Designový stůl dělají designové detaily. Níže jsou fotky výrobních detailů, které by neměly chybět na žádném designovém stolu.

Stolová podnožnahoru ↑

Kvalitně vyrobená kovová podnož je přesně sestavená, důkladně provařená a čistě vybroušená. Podnož musí být perfektně rovná ve všech směrech. Vybroušení ploch by mělo být při přejetí prstem bez citelných prohlubní (tzv. podbroušení).


  • Přesně sestavená, bez viditelných spojů
  • Perfektně rovná/pravoúhlá ve všech směrech
  • Čistě provedené svary
  • Čisté vybroušení pohledových ploch
  • Souvislý lak bez pohledových vad

Stolová deskanahoru ↑

Stolové desky mohou být z různých materiálů a od toho se odvíjí i kritéria pro jejich kvalitu. Dobrá deska z laminované dřevotřísky se pozná podle čistoty olepení a případné přesnosti spasování podnože s deskou. U masivních desek rozhoduje hlavně kvalita vstupního materiálu (textura dřeva, přítomnost přirozených vad dřeva, ..), zda má deska pěkně zaoblené hrany (aby neřezala) a také správně provedené ošetření ochranným nátěrem (pro jídelní stoly ideálně včetně certifikace pro styk s potravinami).

← Přejít zpět na stránku O stolech

Kupte si fortelný nábytek na celý život
#stulnacelyzivot


Nabízíme široké spektrum výrobků v mnoha rozměrech. Zakázkové úpravy bez přirážky. Česká ruční výroba. Pečlivě vyladěné detaily. Robustní zpracování.

Jsme držitelem certifikátu APEK


ESHOP >