Domů » O stolech » Vzorníky » Vzorník stolových desek

Vzorník stolových desek

Desky nevyrábíme - objednáváme je na zakázku u našich ověřených truhlářů se kterými dlouhodobě spolupracujeme.Vzorníky laminovaných dřevotřískových desek (DTDL)

Tyto desky se prodávají ve standardní tloušťce 18mm a jsou dostupné v širokém spektru dekorů. Na zakázku se vyrábí i v dalších tloušťkách, ale ty nejsou běžně skladem, proto často využíváme tzv. tuplování, kdy se položí dvě desky tloušťky 18mm na sebe a pevně se slepí - tím vznikne velmi pevná deska tl. 36mm, která je vhodná pro většinu velkých stolů.

Vzorník DTDL - EGGER >
Vzorník DTDL - KRONOSPAN >

Vzorník - masivní dřevo - spárovka

Spárovková deska je tvořena podélnými lamelami daného typu dřeva, které jsou k sobě slepeny lepidlem. Spárovek je více druhů podle délky lamel a kvality dřeva. Na stoly se nejčastěji používá dubová napojovaná spárovka v tloušťce 40mm.

Vzorník spárovky - TRANSLIGNUM >
Vzorník spárovky - P-RONIC >
Vzorník spárovky - 2Max >

Vzorníky pracovních desek

Pracovní desky se vyrábí ve standardní tloušťce 38mm se zaoblenou (postforming), nebo nezaoblenou hranou. Jejich povrch je velmi odolný a používá se na kuchyňské linky, pracovní, kancelářské a laboratorní stoly.

Vzorník pracovních desek (postforming) - EGGER >
Vzorník pracovních desek (postforming) - KRONOSPAN >

← Přejít zpět na stránku O stolech

Mrkněte na náš e-shop a vyberte si svůj
#stulnacelyzivot


Nabízíme široký výběr vzhledů, rozměrů i materiálů. Česká ruční výroba, prémiová kvalita, zakázkové úpravy. Možnost objednání kovové podnože bez desky.


ESHOP >