Domů » O stolech » Vzorníky

Vzorníky

Vzorník práškového laku - komaxitnahoru ↑

Jako povrchovou úpravu našich výrobků standardně využíváme kvalitní vypalovací práškové barvy (komaxit). Barvu laku je možné volit ze standardního vzorníku RAL - zde (česky), nebo zde (anglicky). Lakujeme barvy matné, lesklé, pololesklé; se strukturou nebo hladké; pro vnitřní nebo venkovní použití.


Nejčastěji zákazníci objednávají: RAL9016 (bílá), RAL9003 (bílá), RAL9005 (černá), RAL7021 (antracit), RAL7035 (světle šedá).

V případě, že budete chtít, můžeme Vám svařence dodat bez povrchové úpravy, ale osobně to moc nedoporučuji. Práškový lak je vynikající řešení pro kvalitní nanesení barvy na kovové výrobky, cenově to nevyjde nijak draho a ta kvalita za to opravdu stojí.


Vzorník stolových deseknahoru ↑

Desky standardně objednáváme skrze ověřené truhláře, kteří pro nás desky či jiné dřevěné části vyrábějí na zakázku.

Vzorníky laminovaných dřevotřískových desek (DTDL)

Tyto desky se prodávají ve standardní tloušťce 18mm a jsou dostupné v širokém spektru dekorů. Na zakázku se vyrábí i v dalších tloušťkách, ale ty nejsou běžně skladem, proto často využíváme tzv. tuplování, kdy se položí dvě desky tloušťky 18mm na sebe a pevně se slepí - tím vznikne velmi pevná deska tl. 36mm, která je vhodná pro většinu velkých stolů.


Vzorník DTDL - EGGER
Vzorník DTDL - KRONOSPAN

Vzorníky pracovních desek

Pracovní desky se vyrábí ve standardní tloušťce 38mm se zaoblenou (postforming), nebo nezaoblenou hranou. Jejich povrch je velmi odolný a používá se na kuchyňské linky, pracovní, kancelářské a laboratorní stoly.

Vzorník pracovních desek (postforming) - EGGER
Vzorník pracovních desek (postforming) - KRONOSPAN

Vzorník - masivní dřevo - spárovka

Tyto desky se prodávají ve standardní tloušťce 40mm.

Vzorník spárovky - TRANSLIGNUM
Vzorník spárovky - P-RONIC

← Přejít zpět na stránku O stolech

Chcete s něčím poradit?

Volejte, pište!


+420 723 269 789
novotny@technovo.cz


Poptávkový formulář